İçeriğe geç →

Uykuyu Sevenler İçin Tasarlanmış Ürünler

Eğer sizde benim gibi uyumayı seviyorsanız, ve hatta hem uykucu hemde tembelseniz sizler için hazırlanmış birbirinden ilginç ürünleri incelemek isteyebilirsiniz.

Yatak Cebi

yatak-cebi
yatak-cebi

Hareket etmeyi pek sevmiyorsanız bu ürün tam size göre, TV kumandası, gözlük, cep telefonu, kitap, gazete, dergi koyabileceğiniz bir cep vazifesi görmekte, sert bir malzemenin kumaş, keçe benzeri bir kaplanmış bu cep yatağınızın kenarına sabitlenir, istediğiniz zaman çıkartabilirsiniz, portatif ve kolay kullanıma sahiptir.

Uyku Gözlüğü

Uyku Gözlüğü

Gözleriniz ışıktan rahatsız oluyorsa bu ürün tam size göre, yumuşak ve esnek yapısıyla gözlerinize baskı uygulamadan tam konfor sağlamaktadır, gözlerinizi ışıktan korur ve deliksiz bir uyku deneyimi sunar, 3D tasarımı ile kirpiklerinize dokunmaz, burun bandı olmadığı için rahatsız etmiyor, tam karanlık bir ortamda olduğunuzu hissedersiniz.

Uyku Perdesi

Uyku Perdesi

Yatak Odanıza giren güneşten, ışıktan şikayetçiyseniz, hiç istemediğiniz bir anda uyanmanıza neden olan ışıklara maruz kalıyorsanız bu perde tam size göre, 3 katmanlı yapısı sayesinde kesinlikle ışık geçirmez, ve rahat bir uyku çekmenizi sağlar, deliksiz bir uyku için mutlaka dikkate alınması gereken bir ürün.

Kategori: Alışveriş

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir