İçeriğe geç →

Telefonumda Casus Yazılım var mı?

Gizli mod artık WhatsApp casus koruması sağlıyor. Birisi WhatsApp’inizde casusluk mu yapıyor? Şimdi kendini koru.

Zararlı casus yazılımdan ve gizli yazılımdan korunmanıza yardımcı olmak için Gizli Bilgilendirme – Casus Yazılım Dedektörü ve WhatsApp Güvenliği’ni indirin.

Şu anda birinin seni gözetlediğini mi düşünüyorsun? Android güvenliğinden endişeleniyor musun?

Gizli, ücretsiz, kullanımı kolay, gizlilik koruması, anti-casus uygulamasıdır. Biz kötü amaçlı yazılım ya da antivirüs değiliz, biz Anti Casusuz. Anti casus uygulamamız casus yazılım, tarayıcı yazılımı ve gözetim yazılımı için bir tarayıcı, dedektör ve temizleyicidir.

Incognito, sizi casus şirketlerinden gelen siber tehditlere ve yetkisiz izleme, gözetim, izleme, kişisel bilgilerin ve kimlik hırsızlığının ihlal edilmesine karşı korur.

Ticari Casus Yazılım Nedir?

Ticari casus yazılım, bir tür casus kötü amaçlı yazılımdır, sıklıkla çalışan veya ebeveyn takibi olarak satılan bir kötü amaçlı yazılımdır.

Dahil olmak üzere:

Calls Çağrıları dinlemek
Email Arama e-postasına ve arama geçmişine erişme
SMS SMS gönderme ve alma
Your Konumunuzu takip edin
Real Gerçek zamanlı olarak seni gör ve duy
Photos Fotoğraflara, videolara erişin
✔ Bankacılık ve tıbbi bilgi

Cep telefonunuzun güvenliğini ve gizliliğini tam olarak korumak için telefonunuza bir virüsten koruma yazılımı da indirdiğinizden emin olun.

Birinin e-postalarınızı ve mesajlarınızı izleyebileceğinden veya izleyebileceğinden endişelendiğinizi mi yoksa saldırıya uğradığınızı mı düşünüyorsunuz veya cihazınızın alışılmadık şekilde davrandığını düşünüyorsunuz, Incognito’yu indirin ve cep telefonunuzu koruyun

🔍 Gizli işlev nasıl çalışır?

1) ücretsiz android üzerinde gizli indirme

2) Tara düğmesine basın: Gizli kod, cep telefonunuzu kötü amaçlı yazılım / kötü amaçlı yazılım casusluğu taraması için tarar (unutmayın, virüs taraması yapmaz, yalnızca casus yazılım taraması yapar)

3) Kaldır düğmesine basın: Gizli modda bir tür kötü amaçlı casus yazılım / kötü amaçlı yazılım tespit edildiğinde kaldır düğmesine basın.

Incognito’nun bir antivirüs veya antimalware uygulaması olmadığını, casus yazılım tarayıcı, temizleyici olduğunu ve işlevinin casus yazılım / mobil yazılımları mobil cihazınızdan korumak ve kaldırmak olduğunu unutmamak önemlidir. Cihazınızın güvenliğini korumak için anti-virüs, anti-malware ve Incognito anti spy yazılımını kullanmanızı öneririz.

Incognito ne gibi avantajlar sunar?

Anti Bizim anti-casus uygulaması gerçek zamanlı tarayıcı ve ücretsiz ticari casus temizleyici, gözetim, izleme ve izleme uygulamaları sunuyor

These️Bu uygulamalardan herhangi biri Android cihazınızda bulunursa, bu enfeksiyon size bildirilecektir.

Tanımlanan tüm tehditleri ve casus yazılımları listeler ve adlandırır

Cons️Kullanıcı izni ile Incognito, casus yazılımları mobil cihazınızdan silerek koruma sağlar

Version️Pro sürümün kullanıcısıysanız, güvenliği ve gizliliği sağlamak için düzenli ve otomatik bir tarama yapabilirsiniz

CommunityKonumumuzu kişisel siber gizliliğinin nasıl korunacağı konusunda bilgilendirmek için ipuçları veriyoruz ve en son bilgilerle düzenli olarak güncelleniyoruz.

Ayrıca, kullanıcılarımıza casus yazılımın ötesinde tehditler konusunda güvenlik uyarıları veriyoruz. Sizi bu bilgiler ve kendinizi nasıl koruyacağınız konusunda derhal bilgilendiririz

Siber Gizlilik Hizmetleri Incognito, sizi kötü amaçlı yazılımlara karşı casusluktan (diğer kötü amaçlı yazılım veya virüs türlerinden değil) daha iyi korumak için farklı güvenlik ve gizlilik hizmetleri sunar.

★ Gizlilik Rehberi: Uzmanlarımız casus yazılımların cihazınıza nasıl girdiğini, kullanıcıların nasıl casus olduklarını ve cihazınızı ve gizliliğinizi korumanın yollarını açıklayan bir kılavuz hazırladı.

★ Gizlilik Bakımı: Casusluk yaptığınızı ve yardım için uzmanlara ihtiyacınız olduğunu düşünüyor musunuz? Siber güvenlik uzmanlarımızla doğrudan iletişime geçin

ÖNEMLİ: Antivirüs ve Anti-malware ürünleri

Incognito AntiSpy, anti-virüs veya anti-malware yerine geçmez. Gizli kod, ticari casus yazılımları hedefler. Güvenliğinizi tüm yönleriyle ele almak için virüsten koruma, kötü amaçlı yazılımdan koruma ve Incognito anti casus kullanmanızı öneririz

Gizli – Casus Yazılım Dedektörü ve WhatsApp Güvenliği: Ücretsiz, Kullanımı Kolay, Casus Yazılım Algılama ve Kaldırma

Tüm logolar, marka adları ve yazılı içerik uluslararası telif hakkı yasalarıyla korunmaktadır. Telif Hakkı © 2019 Arcane Security Solutions. Tüm hakları Saklıdır.

Kategori: Genel

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir